Zaprezentujcie się na OPPM

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych, która odbędzie się we wtorek 9 czerwca 2015 roku w Zamku Królewskim w Warszawie.

Będziemy świętować, dzielić się doświadczeniami i efektami projektów realizowanych przez uczniów. Wierzymy, że będzie to dzień pełen inspiracji dla wszystkich obecnych. W wydarzeniu weźmie udział ok. 500 osób z całej Polski, eksperci/ekspertki, goście/gościnie związani z edukacją i działaniami społecznymi, artyści/artystki oraz media.

Kto może wziąć udział?

Zespoły składające się z 4 uczestniczek/uczestników wraz z opiekunką/opiekunem grupy projektowej, którzy w roku szkolnym 2014/15 zrealizowali projekt uczniowski w ramach jednego z programów Fundacji CEO  (m.in. Młody Obywatel, Zgodnie z Naturą, Wzór na Rozwój, Poczytaj mi przyjacielu, Młodzi głosują, Akademia Uczniowska i inne). Aby zgłosić swój zespół, do dnia 20 kwietnia 2015 roku należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W formularzu powinien znaleźć się opis zrealizowanego przez Was, lub będącego w trakcie realizacji projektu, a także pomysł na jego prezentację podczas OPPM.

Udział w prezentacji jest bezpłatny (oferujemy stoisko, dostęp do prądu, obiad, udział w działaniach towarzyszących).

Czym jest OPPM? Co się wydarzy w tym roku?

To wyjątkowe wydarzenie podsumowujące rok pracy uczestniczek i uczestników programów CEO z całej Polski.

W zabytkowej przestrzeni Arkad Kubickiego, będziemy wymieniać się doświadczeniami, rozmawiać z ekspertami, osobami zaangażowanymi w sprawy publiczne, uczestniczyć w  kreatywnych warsztatach i dobrze się bawić.

W wydarzeniu weźmie udział ok. 500 osób z całej Polski, eksperci, goście związani z edukacją i działaniami społecznymi, artyści oraz media.

Jak zawsze, nie zabraknie atrakcji! Serdecznie zapraszamy przede wszystkim na:

  • uroczyste otwarcie OPPM w Sali Wielkiej Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie,
  • ciekawe prezentacje projektów realizowanych przez ucznnice i uczeniów z całej Polski,
  • rozmowy z ekspertkami i ekspertami – osobami z dużą wiedzą o tematyce projektowej,
  • twórcze działania edukacyjne i integracyjne,
  • niespodzianki!

 


Do udziału w OPPM chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych, jednak z powodów organizacyjnych liczba uczestniczących zespołów ograniczona jest do 100. W przypadku większej ilości zgłoszeń organizatorzy dokonają wyboru na podstawie nadesłanych formularzy. Najważniejszym kryterium wyboru zespołów, które zostaną zaproszone na OPPM będzie ciekawa i innowacyjna forma prezentacji projektu.

Do 28 kwietnia dokonamy wyboru zgłoszonych zespołów i poinformujemy je mailowo o zakwalifikowaniu do udziału w OPPM. Jednocześnie zespoły otrzymają dalsze instrukcje dotyczące przygotowania się do prezentacji.

Pytania dotyczące prezentacji prosimy kierować do Anny Mitury:

e-mail:  anna.mitura@ceo.org.pl

tel. (22) 825-05-50 wew.115

Partnerzy:

           

     
Patroni medialni: